אימון אישי

אימון אישי

אימון אישי הינו תהליך ממוקד וקצר מועד בו מושם דגש על מודעות לתהליכים וקשיים איתם אנחנו מתמודדים, ומטרות אותן אנו מעונינים להשיג, תוך רכישת כלים אפקטיביים להתמודדות, בתהליך המאפשר העצמה, צמיחה וחיזוק. (עוד על מהות האימון האישי ולמי הוא מתאים »»).

אימון בשיטת "אבן זוהר"
את התהליך האימוני אני מבססת על סינתזה של תובנות וכלים מתחום האימון, החינוך, והפסיכולוגיה החיובית, ובשילוב ציור על אבנים, שתוצאתה היא שיטה ייחודית, לה בחרתי לקרוא "אבן זוהר". השיטה פונה הן לפרט ולמשפחתו והן לבית הספר או לסביבות רלבנטיות, כדוגמת מסגרות חינוך בלתי פורמליות ועוד. לכל אחד מאיתנו מאפייני אישיות ייחודים, כל אחד מאיתנו נמצא ומתמודד עם מכלול סיטואציות שונה. יתרונה של שיטת "אבן זוהר" הוא ביצירתיות ובארגז הכלים העשיר, אותו היא מציעה המאפשר התאמת התהליך האימוני לצרכיו הספציפיים של כל מתאמן, תוך ליווי ותמיכה כלל מערכתיים.

אימון אבן זוהר- קלף וחלוק נחל מצוייר

אימון אבן זוהר- קלף וחלוק נחל מצוייר

אימון אישי להפרעות קשב וריכוז
הכרותי הקרובה את נושא הפרעות הקשב והריכוז ולקויות הלמידה, הן כאמא והן כמורה ומחנכת, היא שהשפיעה על החלטתי להתמחות בתחום והיא שמאפשרת לי כיום, בשילוב נסיוני העשיר כמאמנת, להבין לעומק את חווית ההתמודדות עם האתגרים שבפניכם, ולהציע תהליך אימוני ייחודי המקנה כלים אפקטיביים להתמודדות עם הקשיים והאתגרים האופיינים למתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה. (עוד על הפרעות קשב וריכוז, וכיצד מאפשר האימון האישי להתמודד עם האתגרים שהן מזמנות, כאן »»).

אימון אישי לילדים
האימון האישי לילדים מאפשר לטפל בבעיות שונות ומגוונות בהן נתקל ואיתן מתמודד הילד במישור האישי, הלימודי והחברתי. בתהליך האימוני אני מעניקה מכלול של כלים ותמיכה – לילד, להורים ובמידת הצורך גם לצוות החינוכי המלווה.
באימון האישי לילדים אני נעזרת בכלים הקרובים לעולם הילדים – משחקים, קלפים, סיפורים ושירים, המאפשרים לי להגיע עם הילדים לתוצאות מצוינות ולהעלות את המודעות שלהם לדברים המונעים מהם להתקדם ולהצליח או מקשים עליהם להתמודד עם אתגרי היומיום. משובי הסיכום ומכתבי התודה מעידים כי שיטת "אבן זוהר" מאפשרת להשיג שינויים משמעותיים אצל ילדים במגוון תחומים ונושאים. (עוד על אימון אישי לילדים, מטרותיו ויתרונותיו »»).

אימון אישי למבוגרים
אימון אישי למבוגרים מיועד לכל המעוניין לחולל שינוי בחייו, להצליח להביא לידי מימוש את יכולותיו, וכישוריו, להציב ולהשיג מטרות. באמצעות התהליך האימוני ניתן לטפל בכל אותם תחומים בהם אנו מרגישים כי נדרש לנו חיזוק, ולרכוש כלים אפקטיביים להתמודדות עם קשיים ואתגרים.
האימון האישי  למבוגרים מאפשר צמיחה והעצמה באמצעות תהליך ממוקד וקצר מועד המותאם לצרכיו הייחודיים של המתאמן. (לקריאה נוספת על מהות האימון האישי למבוגרים »»).


מרכז אבן זוהרבמרכז אבן זוהר ניתן להנות מאימון אישי במגוון תחומים:צלחת מילים ומזל טוב מכל הלב
אימון אישי להעצמה ובטחון עצמי »»
אימון אישי להפרעות קשב וריכוז »»
אימון אישי לטיפוח מיומנויות וכישורים חברתיים »»
אימון אישי בשיטת "פשוט אני" »»
כשבכל אחד מהתחומים מותאם התהליך האימוני לצרכיו הייחודים של המתאמן.

המרכז שוכן בקיבוץ רמת יוחנן, בסביבה ירוקה ושקטה, ומשירותיו נהנים תושבי חיפה, הקריות, וישובי הסביבה, כמו גם אותם שמרחיקים עד אליו מהצפון הרחוק ומהמרכז.

כמו כן מציע המרכז אימונים אישיים בטלפון או בסקייפ ומאפשר בכך להנות מתהליך אימוני בנוחות, ללא תלות במרחק ובגמישות מרבית בזמן. (עוד על האימון הטלפוני כאן »») .

לפרטים נוספים, התייעצות, קביעת פגישה, וכל שאלה – אני כאן לרשותכם »»

שלכם,
זוהר מור.

אבן זוהר במגזינה

אבן זוהר במגזינה