אימון אישי למבוגרים

תהליך האימון האישי מיועד לכל מי ששואף לחולל שינוי בחייו, לרכוש כלים באמצעותם יוכל להתנהל ולהתמודד בצורה טובה ומספקת עם אתגרים או קשיים אותם הוא חווה, לתפקד באופן יעיל ומספק יותר ולנהל את חייו כחוויה נעימה ומספקת תוך שהוא מביא לידי מימוש את מכלול יכולותיו וכישוריו.
אימון אישי מלמד ומכוון להתבוננות חדשה על המציאות באופן בו המציאות מושפעת מעצם השינוי בתפיסתה, כך שמתאפשר לנו להשיג שינוי ולחולל תמורות משמעותיות באיכות חיינו.

האימון האישי בשיטת "משעולי הצלחה" מאפשר להתאים את התהליך האימוני למטרותיו הייחודיות של כל מתאמן ובכך להשיג תוצאות מיטביות ואפקטיביות באמצעות תהליך ממוקד וקצר מועד.
בראשיתו של התהליך האימוני נלמד להתבונן ולבחון את דפוסי החשיבה, הרגש וההתנהגות הקיימים, כך שנוכל להגדיר את מטרות האימון והשינויים אותם נרצה להשיג באמצעותו, ומתוך כך יוגדר מהלך האימון והכלים שירכשו באמצועתו. 

אימון ותרגול חשיבה חיובית, כלים לניהול עצמי, ארגון זמן והתארגנות, אימון בניהול כעסים, כלים לקבלת החלטות, תקשורת יעילה במערכות יחסים ובמצבים חברתיים, הצבת מטרות ויעדים בהתאם לצורך העולה מתוך חייו של המתאמן , ועוד… האימון האישי עוסק במגוון תחומי החיים וביכולתו לתת מענה נכון ואפקטיבי לכל אותם תחומים בהם נדרש לנו חיזוק.

אם אתם חווים קשיים, אם ברצונכם לשפר וללמוד להתנהל בצורה טובה יותר בחייכם, אם נדרשים לכם כלים להתמודדות עם אתגרים, ועוד… תוכלו להפיק תועלת רבה ממסגרת האימון האישי בשיטת "משעולי הצלחה".

אימון קבוצתי
מטרתן של סדנאות האימון הקבוצתי לשפר את יכולת התפקוד של האנשים בתחומים שונים.
בשונה ממסגרת האימון האישי, באימון הקבוצתי רוכשים המשתתפים מיומנויות וכלים אפקטיביים לתחומי החיים השונים תוך שיתוף ולמידה מעמיתיהם לקבוצה.

אימון קבוצתי למבוגריםאימון קבוצתי מאפשר למתאמנים לפתח מודעות אישית, יוזמה ותושייה, תוך התמקדות בפעולות וקבלת משוב מהקבוצה ומהמאמן, במטרה להעלות את המוטיבציה ולשאוף להתקדמות אישית.

טכניקת האימון הקבוצתי אינה פולשנית. המאמן או חברי הקבוצה אינם מתערבים בחשיבה, ברגשות, בדרכי ההתנהגות, ובפעולות של המתאמנים.

יש בחוויית האימון בקבוצה שמחה, קרבה בין אישית, אינטימיות, אנרגיה וחיוניות, המגבירות את עוצמת האימון ומעוררות את החושים. חוויית האימון בקבוצה מפעילה את המערכות שלנו בכל הרמות ומאפשרת תוצאות מפתיעות ומשמעותיות.
בתהליך האימוני הקבוצתי המתאמנים מגדירים לעצמם טוב יותר את מטרותיהם, ומציגים את האפשרויות להשגת יעדיהם לקבוצה.

~ ~ ~

לפרטים נוספים, התיעצות, קביעת פגישה, וכל שאלה – אני כאן לרשותכם »»

שלכם,
זוהר מור

עם התגית: , , , , , , , , , , , , , , , ,
פורסם ב-אבן זוהר אימון אישי