הכוח בידיים שלי – אבני הדרך אל המימוש והגשמה- מחשבות

אם הייתם אומרים לי שאני אופיע בשער של עיתון הד הקריות ואקבל עוד 3 עמודים בתוך העיתון כולל תמונות צבעוניות, ואספר להם על עצמי, ועל אבני הזוהר שגיליתי תוך כדי תהליך של טיפולים קשים, לא הייתי מאמינה.

זה נראה לי כמו חלום. חלום שכבר חלמתי פעם.

 1. תארו לעצמכם שאתם עומדים בפני קהל גדול, התכוננתם להרצאה, הכנתם מצגת מתוקתקת, יש לכם מסר ברור להעביר, עשיתם זאת בהצלחה כבר לא מעט פעמים… אבל פתאום תופס אתכם פחד קהל, ונהיה לכם בלק אאוט.
 2. כולנו מכירים את זה שמתבלבלות לנו המילים כשאנחנו רוצים להציג את עצמנו בזמן מדוד (ב 60 שניות לדוגמא) ולמרות שכבר שיננו בעלפה ודייקנו את המסר, אבל … משתלטת עלינו תחושה לא נעימה והבטחון העצמי שלנו מתדרדר בירידה.
 3. לכולם יש רגעים שכאלו, עקב מאורעות החיים שבהם נכנס איזשהו אתגר/קושי/פחד/ואז אנחנו צריכים להתעשת ולהחזיר את הכוח לידיים שלנו ולפעול. 
 4. תתארו לכם שיש לכם איזו תמונה, או סמל, או קמע מחזק, שברגע שרק הסתכלתם עליו, או החזקתם אותו בכף היד אתם נזכרים בכוח שלכם ויודעים שתעשו זאת בצורה הטובה ביותר. הכי טוב שיש!
 5. כשיש מולנו אתגר גדול, או רגע כזה שלא בא לנו לבצע משהו, שהדברים נראים לנו מתסכלים, קשים, מייאשים או בלתי אפשריים, נוצרת אצלנו תחושה של חולשה בגוף, אנרגיה נמוכה, התרגשות שמשכיחה לנו את הרצונות שלנו, האהבות שלנו, התשוקות, החוזקות והיכולות, את כל מה שצברנו ולמדנו והתמקצענו…  ואז צריך לעורר את האנרגיה מחדש, להעלות אותה, להחזיר לעצמנו את הערכים והתשוקות והרצונות, או במילים אחרות את הבסיס עליו בנינו את הדרך בה הלכנו,
 6. להחזיר את ההשראה, לקדד מחדש עוצמה, להתחייב לעצמי, לעשות עם עצמי חוזה, לחזק את התחושות, להתמודד עם אתגר/פחד/קושי, כמו היא לעשות גיבוש עם עצמך.
 7. מתי בפעם האחרונה חשבתם על מה אתם באמת רוצים? מה עושה לכם טוב?  מה מעניק לכם בטחון ?
 8. בתקופה בה אנו מוצפים גירויים, אין לנו מספיק זמן לעצור ולהקדיש מחשבה לעצמנו, הגירויים מסביבנו מושכים את תשומת ליבנו… ולמעשה אנו זקוקים

למיקוד,

לדיוק

לריכוז

לחידוד

לבהירות

לחזור חזרה ליסודות של עצמי,

למצוא סיסמא, מסר, שיעוררו מחדש את ההתלהבות שהיתה שם,

 • אשאל אתכם: לו הייתם יודעים שבמקרה שתפגשו פחד או קושי היה ברשותכם קמע מדוייק עם מילה או משפט, כמו ססמא או תזכורת שברגע שאתם הולכים לאיבוד תוכלו להיזכר ולדייק עצמכם וכך להחזיר לעצמכם את הכוח לידיים שלכם.
 • זה מה שאבן זוהר- כקמע מחזק מעניק לנו – הציור, המשפט שמעורר השראה, המשמעות והכוונה של היצירה על האבן, כברכה וכתזכורת למציאות רצויה. בכל פעם שתראו או תגעו באבן תאמינו שהיא ממש כמו סמל או קמע מחזק, ואהבה. זוהי עוצמת היצירתיות.
 • דומה הדבר ללוח חזון – ומהו לוח חזון? זה לוח עליו מודבקות תמונות של דברים שאני רוצה להשיג או להגשים בעבודה או בחיים האישיים. מה עולה במוחכם כשאתם חושבים על הדברים האלו? כיצד אתם מרגישים?
 • תורת הקוונטים חוקרת איך העולם עובד ברמת הפירוט הקטנה ביותר- קטנה בהרבה מזו של האטום .כשמדענים חקרו את אופייה של המציאות ברמות פירוט הולכות וקטנות ,החל לקרות דבר מוזר מעיננו. החיפוש אחר חלקיק חומר קטן ביותר הביא לגילוי חבילות חמקמקות אך ברורות של אנרגיה שהפיזיקאים כינו קוונטים. דבר שהוכיח שהכל בעצם, הכל אנרגיה.כי  הכל עשוי ממולקולות, אלה עשויות מאטומים, ואלה עשויים פרוטונים אלקטרונים ונוירונים, הכל חבילות של אנרגיה רוטטת.
 • מכאן שהמחשבה בוראת הכל – כל הדברים בעולם הפיזי עשויים מאנרגיה. אטומים עשויים מאנרגיה. אנרגיה עשויה מתודעה.   תורת הקוונטים עזרה לי להקים את עסק החלומות שלי. למחשבותינו יש השפעה ישירה וסיבתית על המציאות שלנו כפי שאמר ויקטור הוגו – "אין דבר יותר עוצמתי מרעיון שהבשיל".

זאת אומרת הרעיון מקדים את הדבר עצמו.

 1. דמיון  – היכולת לדמיין היא כשרון תודעתי עוצמתי. בהקשר העיסקי – מאופיין כחזון יצירתיות . ליצור במוחנו תמונות הנלקחות מהשדה הקוונטי של כלל האפשרויות ולגרום לכך שיהיו חיות מאוד, כאילו הן קורות ממש. הדמיון הוא המקום בו נוצר כל אחד מהעסקים המצליחים. להשתמש בדמיון בצורה מלאה, ליצור כל דבר שמלהיב אותי, עסק נהדר, בית נפלא, זוגיות מספקת, חיים נהדרים,

איינשטיין אמר: דמיון חשוב יותר ממידע. לדמיון אין גבולות, שם נוצר כל הישג בלתי רגיל. שם אתם יכולים  להיות חופשיים לחלוטין.  אנו יכולים לבחור את מחשבותינו, להתחבר לעוצמת היקום- לעצב את האמונות, לגרום למחשבות בהירות, מושלמות, לשלוח אותן אל הכישורים הלא מודעים שלנו.

קביעת יעדים היא פעולה מודעת. הגשמת יעדים היא פעולה רוחנית לא מודעת.

ההגשמה מתחלקת לשניים: יצירת עסק חלומות, ולהגיע למומחיות תוך שימוש ב 2 חלקי המוח ועל ידי יצירת תמונה ברורה כשמש של עסק חלומות.

 1. חוק המשיכה – הוא תהליך יצירתי שבאמצעותו יוצר עולם בלתי נראה את הנסיבות ואת הארועים של חיינו. ושוב – כל הדברים מתחילים כרעיון.
 2. סיבה ותוצאה- מחשבה מייצרת תדר ברור וייחודי ותדר זה מפיק תגובה מהיקום הקוונטי. דברים אינם קורים באופן שרירותי. כלל זהב – עליכם להיות בחייכם/בעסקים בצד היוצר, בצד של הסיבה, ולא בצד של התוצאה.

להיות בעלי אחריות, לותר על מותרות, לותר על האשמת אחרים בנסיבות, להיות בעלי יכולת ליצור את הארועים בחייכם. התחייבות לצד של הסיבה ולא של התוצאה.

יזמים גורמים לדברים לקרות. יש להם דחף בסיסי מזרז נסיבות ומניע קדימה את הפעולה. יש להם אומץ, משמעת, מחוייבות, נאמנות, והתמדה,

 1. אז – מה אני רוצה, מה ייחשב בעיני כהצלחה, כמימוש וכהגשמה? ואיך אתפקד בהתמודדות עם אתגרים/קשיים/פחדים שבדרך?

על ידי סמל או קמע של תזכורות בטוב שסביבי, ביכולות שלי  בחוזקות לי,  באהבות שלי.וזוהי אותה אבן זוהר שאותה אנו יוצרים בהמון מחשבה ותכנון. ואותה אנו בוחרים לשים במקום נגיש וחשוב עבורנו. כזה שנוכל לראות או לגעת ולהחזיר אל עצמנו את הכוח לידיים.

עם התגית: , , , , , , , , , ,
פורסם ב-כללי
2 תגובות ב“הכוח בידיים שלי – אבני הדרך אל המימוש והגשמה- מחשבות
 1. עדי כדורי הגיב:

  מאוד מעניין זוהר.
  התחברתי לכל מילה!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

להזמנות, התייעצות,
ולכל שאלה - נשמח לפנייתך
בטלפון 052-3662521
או באמצעות הטופס »»